722 906 640

O nás

Věříme, že jídlo nemusí být jen potravou pro tělo, smlsnout si na něm může i vaše duše

Navštivte restauraci Letňanská terasa a přesvědčíte se sami. Najdete nás v bezprostřední blízkosti Lesoparku Letňany (na rohu ulic Veselská a Kadečkové).

Každé sousto musí stát za to

Náš tým v čele s šéfkuchařem Martinem Halenkovičem připravuje každý pokrm s nejvyšší péčí. V restauraci Letňanská terasa zkrátka děláme všechno proto, aby od nás každý host odcházel s dobrou náladou a pocitem naplnění. Žaludku i duše.

V kuchyni Letňanské terasy vycházíme z tradičních rodinných receptů, ale i z principů moderní gastronomie. Naším cílem je ale pokaždé totéž – opravdu dobré jídlo. Proto používáme výhradně čerstvé suroviny. Při jejich úpravě přitom dáváme přednost metodám, které co nejméně mění jejich strukturu (např. nízkoteplotní pečení či metoda sous-vide).

Objevujte s námi nové a nové chutě

V restauraci Letňanská terasa na vás čeká pokaždé něco nového. Ke stálému jídelnímu lístku totiž pravidelně sestavujeme i obědová denní menu a také speciální sezónní nabídku. Na jaře tak u nás ochutnáte třeba salát s čerstvým špenátem, v létě steak z tuňáka a na podzim zase dezert z domácích jablek.

Posezení uvnitř i na prosluněné terase

Interiéry Letňanské terasy pojmou až 60 hostů. Dalších 40 si jich pak může posedět na příjemné venkovní terase. Připraven pro vás máme i oddělený salónek, dětský koutek či venkovní psí bar. Rádi vás tak přivítáme s celou rodinou, včetně vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Platit u nás můžete hotově, kartou i stravenkami. Kromě toho pak nabízíme i speciální dárkové poukázky.

Stavte se k nám do Letňan na něco dobrého. Těšíme se na vás.