722 906 640

Nejen na letní zahrádku patří neodmyslitelně dobré pivo. Vychlazené na ideální teplotu, natočené do mokrého skla. Na čepu u nás najdete nabídku pivovaru Staropramen. Začíná Smíchovem, neboli „desítkou“ s jemnou sladovou vůní a chmelovým aroma, jehož čistá pivní chuť s příjemným řízem je ideální na uhašení žízně. 

Další na čepu je poctivě prokvašený ležák, který v sobě snoubí harmonii sladu z polabského ječmene, českých aromatických a německých hořkých chmelů.

Pokud byste raději něco méně klasického, rozhodně vám můžeme doporučit Pšeničný Nefiltr, který v sobě spojuje tradici českého ležáku s německým a belgickým pšeničným sladem, koriandrem a ovocnými tóny.

Nabídku Staropramenů zakončuje Nealko, hořké pivo s nezaměnitelnou sladovou chutí a vůní, které vychází z tradiční české technologie – řízeného kvašení.Pokud máte rádi tmavá nebo řezaná piva, jistě vás potěší třináctistupňová Černá Barbora. Pivo pojmenované podle svaté Barbory, patronky horníků, má kávový začátek s nasládlou linkou doprovázenou lehkou chmelovou hořkostí.